COVID19 ÖNLEMLERİ
MAĞAZALAR
YEMEK
MOBİL
SİNEMA
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
Forum Çamlık
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :

HAKKIMIZDA

Denizli kent merkezinde yer alan Forum Çamlık, 2008 yılının Nisan ayında kapılarını misafirlerine açmış ve o günden bu yana Denizli’de yenilik, eğlence ve değişimin simgesi haline gelmiştir. 33.000 m2 kiralama alanı ile Denizli’nin perakende piyasasına yepyeni bir boyut getiren Forum Çamlık, içinde ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı 130’a yakın mağazası, hipermarketi, farklı tatlar sunan kafe ve restoranları, 7 salonlu sineması, eğlence alanları ile trendlerin ve modanın sıcak takipçilerinin buluşma noktasıdır.

 

Forum Çamlık, meydanları, sanat eserleri, zengin peyzaj alanları ve Denizli travertenlerinin kullanıldığı cepheleri ile öne çıkmaktadır. Mimariyle sanatın bir arada harmanlandığı Forum Çamlık’ta yer alan sanat eserleri ziyaretçilerini sanatla buluşturmaktadır.

Forum Çamlık Alışveriş Merkezi

Tel.: 0258 – 295 18 50

Faks: 0258 – 215 15 01

info@forumcamlik.comBize Ulaşın


Denizli Belediyesi Toplu Taşıma


110-Bayramyeri-Saltak-Gökpınar

120-Karşıyaka-Valilik-Kervansaray

150-Otogar-Ulus Cad.-Üniversite

300-Karahasanlı-Üniversite-Bağbaşı

340-Karahasanlı-Yenişehir-Üniversite

430-Hal Kavşağı-Albayrak-Üniversite

450-Üniversite-15 Temmuz Demokrasi Anıtı


Şehir İçi Minibüs Hatları

PAÜ/Kalp Merkezi

Fakülte Çamlık

Ulus

Tiyatro


Araç ile Ulaşım

Şehir Merkezinden: Arabayla Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nden "Demokrasi Meydanı" tabelaları takip ettikten sonra,şehirler arası yoldan "Çamlık" levhalarını takip edip "Demokrasi Meydanı" istikametinde ilerleyerek Forum Çamlık'a ulaşabilirsiniz.

Antalya İstikametinden: Denizli şehir girişinde "Kampüs" istikametinden "Demokrasi Meydanı" levhalarını takip ederek Forum Çamlık'a ulaşabilirsiniz.